دوره عکاسی

اینجا مسیر واقعی آغاز برای شما عاشقان حرفه عکاسی است.

با افتخار مدعی برگزاری حرفه ای ترین دوره عکاسی با رویکرد نسل چهارم یعنی تبدیل دانش به ثروت هستیم.ما متخصص پرورش عکاسان حرفه ای و ورود آنها به دنیای زیبا و پر از فرصت این حرفه هستیم.

اگر عاشق دنیای عکاسی و کسب درآمد از این حرفه هستید با ما همراه باشید:

کلاس عکاسی

دوره جامع عکاسی دانش هنر شامل تمامی شاخه‌های عکاسی از جمله عکاسی تبلیغاتی، ودینگ، صنعتی، مدلینگ، ورزشی، خبری، هنری، معماری، طبیعت و … می‌باشد. در این دوره، هنرجویان با تمرین‌های عملی به اصول عکاسی و ترفندهای آن آشنا می‌شوند و در نهایت مدرک بین‌المللی دریافت می‌کنند.

آموزشگاه عکاسی دانش هنر با ارائه مراحلی از مقدماتی تا پیشرفته، هنرجوان را برای ورود به بازار کار حرفه‌ای عکاسی آماده می‌کند. علاوه بر این، عکاسی خلاقانه قادر است سبک زندگی را تغییر داده و دید به دنیای اطراف را تغییر می‌دهد. هنر عکاسی به شما کمک می‌کند فضای اطراف را متفاوت ببینید و با توانایی های خود به عنوان یک عکاس حرفه ای وارد بازار کار شوید.

عکاسی
دوره عکاسی حرفه ای

مشاوره برای دوره عکاسی

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد شیوه برگزاری،توانایی خود بعد از پایان دوره و زمان های برگزاری و … از طرق زیر با همکاران ما در ارتباط باشید:

ارتباط از طریق اپلیکیشن واتساپ:

ارتباط تلفنی :

کلاس آموزشی عکاسی مقدماتی تا پیشرفته

آموزش عکاسی از مبتدی تا پیشرفته یکی از مهمترین گام‌ها برای ورود به دنیای حرفه‌ای عکاسی است. این هنر نیازمند تمرین و آموزش‌های حضوری و عملی است که توسط اساتید حرفه‌ای و با تجربه ارائه می‌شود. بدون هیچ پیش‌نیازی می‌توانید این مسیر را شروع کرده و به عنوان یک عکاس حرفه‌ای در بازار کار موفق عمل کنید.

پشتکار، انگیزه و زمان صرف شده برای تمرین و یادگیری از جمله عوامل مهم در موفقیت در این حرفه هستند. در دوره عکاسی، شاخه‌های مختلف مانند عکاسی صنعتی، تبلیغاتی، مدلینگ و پرتره به شما آموزش داده می‌شود. انتخاب زمینه‌ای که در آن می‌خواهید فعالیت کنید نقش مهمی در پیشرفت شما دارد.

با یادگیری تمامی شاخه‌های عکاسی، می‌توانید علاقه خود را در هر زمینه‌ای پیدا کنید و به عنوان یک عکاس حرفه‌ای در بازار کار موفق عمل کنید.

دوره عکاسی اینستاگرام

 

عکاسی حرفه‌ای، هنری زیبا و جذاب است که نیازمند تسلط به ترفندها و تکنیک‌های مختلف است. این هنر امکان تبدیل عکس‌ها به اثرات هنری زیبا را فراهم می‌کند.

دوره‌های کوتاه مدت عکاسی حرفه‌ای، به افراد این امکان را می‌دهند که به سرعت با اصول و تکنیک‌های عکاسی آشنا شده و در کمترین زمان ممکن به عنوان یک عکاس حرفه‌ای شروع به کار کنند. این دوره‌ها علاوه بر آموزش نظری، به عملیات عکاسی نیز می‌پردازند و به دانشجویان این امکان را می‌دهند که با شرایط واقعی حرفه عکاسی آشنا شوند.

به طور کلی، علاقمندان به ورود به حرفه عکاسی می‌توانند با شرکت در دوره‌های کوتاه مدت و فشرده دانش هنر، به راحتی وارد بازار کار حرفه‌ای شوند و در این عرصه موفقیت‌های چشمگیری کسب کنند..

سرفصل‌ های دوره عکاسی

سرفصل‌هایی که در دوره عکاسی مرکز دانش هنر برگزار می‌گردد به شرح زیر است

قدم اول آشنایی با دوربین های عکاسی و تسلط بر منوی آن، سرعت شاتر، کاربرد دیافراگم، عمق میدان، انتخاب کادر مناسب است. در گرفتن عکس های زیبا، داشتن مهارت و خلاقیت حرف اول را می‌زند که شما در این ترم با اصول اولیه آن آشنا خواهید شد.

آنچه در این ترم می‌آموزید بحث های تکنیکال و حرفه ای تر عکاسی است. این سرفصل ها به طور خلاصه به شرح زیر هستند:

 • تکنیک‌های مختلف در عکاسی، آموزش خلاقیت و ایده پردازی در گرفتن عکس های متفاوت؛ همه این‌ها مواردی است که به صورت اصولی آموزش خواهید دید.
 • با شاخه‌های عکاسی از جمله عکاسی ودینگ، تبلیغاتی، صنعتی، آتلیه، پرتره، مدلینگ و … آشنا خواهید شد.
 • مبانی هنرهای تجسمی که به شما توانایی دید خلاقانه و کشف قاب مناسب برای عکاسی را می‌دهد.
 • اینکه سوژه را در چه فاصله‌ای قرار دهید.
 • اینکه برای عکاسی از هر سوژه‌ای مثل پوشاک، اشیا، غذا و… چگونه عکس بگیرید را در این دوره عکاسی خواهید دید.
 • همچنین کسب درآمد از حرفه عکاسی و شاخه‌های پول‌ساز عکاسی را خواهید آموخت که در به‌کارگیری توان و آموخته‌هایتان برای کسب درآمد می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

نور مهم‌ترین اصل در عکاسی است. باید نورهای مختلف را بشناسید تا بتوانید بهتر عکس بگیرید. یک عکاس حرفه ای باید، با شناختی که نسبت به نور دارد بهترین عکس ها را ثبت کند. شما در این ترم با اصول زیر آشنا خواهید شد:

 • انواع فلاش و منابع نور مصنوعی
 • پرتره و انتخاب لنز مناسب
 • نورپردازی تمام رخ، نیم رخ، ۴/۳ رخ
 • نورهای طبیعی
 • انواع نورسنجی و چگونگی اندازه‌گیری نور
 • عکاسی شبانه
 • عکاسی ضد نور

حال تا این ترم در آموزش عکاسی، توانایی بالایی به دست آورده‌اید. علاوه بر عکاسی کردن و ثبت لحظه‌ها باید توانایی ادیت عکس ها را نیز بیاموزید. نرم افزارهای عکاسی شامل فتوشاپ است که موارد زیر را با جزئیات آموزش می‌بینید

نرم افزار و امکانات آن، ابزارهای نرم افزار، تنظیمات عکس و ویدئو و آشنایی با فیلترها… هستند. تمامی سرفصل‌های جامع دوره عکاسی که در بالا توضیح دادیم مخصوص افرادی است که می‌خواهند به زودی وارد بازار کار حرفه ای این رشته شوند. ما نیز با دانش‌ پذیرانمان همراه هستیم و تا قرار گرفتن در موقعیت‌های شغلی مورد نظرشان آن‌ها را حمایت می‌کنیم.

کلاس عکاسی یک دوره جامع از مبتدی تا پیشرفته، همراه با ارائه مدرک بین‌المللی است که تمامی شاخه‌های عکاسی از جمله عکاسی تبلیغاتی، ودینگ، صنعتی، مدلینگ، ورزشی، خبری، هنری، معماری، طبیعت و …به صورت کاملاً عملی به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

در آموزش عکاسی حرفه ای، تمام اصول عکاسی و هرآنچه که در بازار کار حرفه ای عکاسی به آن نیاز دارید را آموزش خواهید دید. در ادامه با دانش هنر همراه باشید تا به جزئیات این رشته بپردازیم.

بهترین کلاس عکاسی

آموزش عکاسی می‌تواند به شما امکان بدهد تا مهارت‌های خود را در زمینه عکاسی بهبود بخشید. این دوره‌ها با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و ابزارهای عکاسی، به شما کمک می‌کنند تا تصاویر خلاقانه و جذاب برای سوژه‌های مختلف بسازید. همچنین، با شرکت در این دوره‌ها می‌توانید با صنعت عکاسی آشنا شوید.

علاوه بر این، شرکت در دوره آموزش عکاسی به شما فرصتی برای شروع یک شغل جدید در زمینه عکاسی را می‌دهد. با ارائه طرح‌های خود به شرکت‌های مد، می‌توانید قراردادهای مختلف عکاسی را به دست آورید و به یک کارآفرین موفق تبدیل شوید. همچنین، شرکت در دوره عکاسی یک فعالیت خلاقانه و هیجان‌انگیز است که می‌تواند به شما انگیزه و انرژی بیشتری برای ادامه کار و بهبود مهارت‌های خود بدهد.

برای ثبت تصویر نیاز به وسایل و تجهیزات سنگین نیست، زیرا حتی با یک گوشی ساده می‌توانید عکاسی خوبی داشته باشید. در عصر مدرن و با پیشرفت وسایل هوشمند، گزینه‌های زیادی برای کسانی که راحتی را با استفاده از دستگاه‌های کوچکتر مانند دوربین های دیجیتال جمع و جور و تلفن‌های هوشمند انتخاب می‌کنند، وجود دارد.

هنر عکاسی این دید را در شما ایجاد می‌کند که بتوانید جهان و مناظر اطراف را از منظری جدید مشاهده کنید. با شرکت در دوره عکاسی می‌توانید حتی در سوشال مدیا خود را متمایز کنید، اگر به صورت اینفلوئنسر فعالیت دارید و یا به دنبال جذب مخاطب هستید.

حتی یادگیری اصول اولیه عکاسی نیز مستلزم صرف زمان و اراده زیادی می‌باشد اما آموزشگاه عکاسی دانش هنر این مورد را با آموزش عکاسی توسط اساتید حرفه‌ای برای شما میسر کرده است.

تسلط بر هنر عکاسی یک راه عالی برای افزایش درآمد شماست. با آموزش عکاسی شما می‌توانید کسب درآمد کنید، روش اول فروش عکس‌های حرفه‌ای خود می‌باشد و روش دوم هم به ارائه خدمات صورت پروژه‌ای می‌باشد. اگر حتی کوچکترین علاقه و استعدادی برای عکاسی دارید، از شما می‌خواهیم با ثبت نام در آموزشگاه عکاسی دانش هنر مهارت‌های فردی خود را بهبود دهید و به صورت حرفه‌ای وارد بازار کار عکاسی شوید.

مباحث کلاس عکاسی

در طی برگزاری کلاس عکاسی با تمامی شاخه‌های عکاسی آشنا خواهید شد. به این ترتیب هرکس نسبت به علاقه‌مندی و استعداد خود گرایش مورد نظرش را انتخاب می‌کند. گرایش‌ها به شرح زیر است:

 • عکاسی تبلیغاتی (پوشاک، غذا، جواهرات، کیف و کفش و…)
 • عکاسی ودینگ، نوزاد، پرتره
 • عکاسی صنعتی (کارخانه، تجهیزات و ماشین‌آلات و …)
 • عکاسی مدلینگ که بسیار پرطرفدار است.
 • عکاسی حیات‌وحش
 • عکاسی طبیعت
 • عکاسی معماری
 • عکاسی هنری
 • عکاسی ورزشی
 • عکاسی خبری

آموزش عکاسی با مدرک بین المللی در تهران

در پایان دوره عکاسی، دانش‌پذیران می‌توانند مدرک بین‌المللی معتبری را دریافت کنند که توسط وزارت صنعت و معدن تأیید شده است. این مدرک قابلیت استفاده در داخل و خارج از کشور را دارد و می‌تواند توسط دارالترجمه ترجمه شود. علاوه بر این، دانش‌پذیرانی که قصد مهاجرت دارند می‌توانند درخواست ارائه مدرک خارجی نیز داشته باشند.

این مدرک برای شروع یک حرفه حرفه‌ای در عکاسی بسیار ارزشمند است و به دانش‌پذیران این امکان را می‌دهد که با ارائه آن به دارالترجمه، مدرک خود را ترجمه کرده و مدرکی با مهر دادگستری دریافت کنند. در نهایت، این مدرک نشان دهنده این است که دانش‌پذیران علاوه بر آموزش اصولی عکاسی، دارای یک مدرک بین‌المللی معتبر نیز می‌باشند.

عکاسی جامع

پیش نیاز آموزش عکاسی

همان‌طور که پیش تر توضیح دادیم برای شروع آموزش عکاسی نیاز به هیچ‌گونه پیش‌نیازی ندارید و فقط با داشتن یک دوربین DSLR می‌توانید به هنر مورد علاقه‌ی خود بپردازید.

دوربین DSLR مخفف (Single Lens Reflex Digital) به معنای دوربین دیجیتال تک لنزی بازتابی است. این دوربین ها چون قابلیت تعویض لنز دارند نسبت به دوربین های کامپکت و گوشی‌های موبایل بهتر هستند و برای کسانی که می‌خواهند آتلیه داشته باشند و یا حرفه ای کار کنند مناسب‌تر هستند.

بنابراین اگر به رشته عکاسی و کار در بازار کار حرفه ای آن علاقه‌مند هستید، اگر به کسب درآمد بالا از رشته ی عکاسی فکر کرده‌اید، می‌توانید قبل از شروع و ثبت نام دوره عکاسی از طریق واتس اپ و یا شماره‌های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید

پس از پایان کلاس عکاسی با توجه به نوع بودجه و انتخاب دسته فعالیت میتوانید تجهیزات خود را ارتقا دهید اما فعلا برای شروع دوربین با لنز dslr کفایت میکند.

هزینه آموزش دوره عکاسی

هزینه دوره عکاسی شامل دو بخش اصلی است که باید در نظر گرفته شود. اولین بخش، هزینه مدت دوره است که بستگی به سطح شما و توصیه‌های کارشناسان ما متغیر است. پس از پرداخت پیش ثبت نام، شهریه به صورت اقساط بندی می‌شود تا امکان پرداخت آسان برای شما فراهم شود.

بخش دوم هزینه دوربین است که بستگی به بودجه شخصی شما دارد. اگر قصد شرکت در کلاس ها را دارید و دوربین عکاسی مناسبی ندارید، بهتر است با اساتید خود مشورت کنید تا بهترین گزینه را با قیمت مناسب برای خود انتخاب کنید. با توجه به این نکات، می‌توانید به‌طور موثرتری از دوره عکاسی خود بهره ببرید و تجربه‌ی ماندگاری را در این حوزه کسب کنید.

در ادامه ویدئو رضایت هنرجو عزیز از شرکت در دوره آموزش عکاسی در تهران را تماشا کنید

بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به آموزش عکاسی و کار حرفه ای در دنیای عکاسی علاقه‌مندید قطعاً به دنبال بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران هستید. دانش هنر با برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری توانسته دانش‌پذیران خود را آماده‌ی بازار کار حرفه ای عکاسی کند. کلاس ها به گونه ایست که افراد بدون داشتن هیچ پیش‌نیازی می‌توانند در آن شرکت کنند. فقط با داشتن یک دوربین DSLR و پشتکار و علاقه به این رشته می‌توانید به هدف خود در عکاسی برسید. برای برخی ها بهترین یعنی هزینه پایین اما برای برخی دیگر، آموزش حرفه ای و یادگیری ایده های جدید در عکاسی معنی بهترین می دهد. در این بخش معیارهای مختلف بهترین آموزش عکاسی را به شما معرفی خواهیم کرد.

 1. کیفیت کلاس‌ها و تجهیزاتی که در این کلاس ها استفاده می‌شود.
 2. مهارت اساتید و نحوه تدرس آنها در دوره عکاسی
 3. تناسب قیمت کلاس عکاسی با امکانات و نوع آموزشی که ارائه می‌شود.
 4. اعتبار آموزشگاه و مدرک ارائه شده توسط ان
 5. نظرات دانشجویان قبلی در مورد این کلاس عکاسی

دوره عکاسی ویژه بازار کار

دوره عکاسی جهت ورود به بازار کار اهمیت بسیاری دارد. این دوره شامل آموزش‌های مقدماتی تا پیشرفته است که به شما مهارت‌های لازم برای ورود به صنعت عکاسی حرفه‌ای را آموزش می‌دهد. با گذراندن این دوره، شما قادر خواهید بود تا به عنوان یک عکاس حرفه‌ای در بازار کار عمل کنید و تجربه کسب و کار عکاسی را بدست آورید.

دوره عکاسی ویژه بازار کار شامل مباحث متنوعی است که در زمینه‌های مختلف عکاسی کاربرد دارند. این مباحث شامل تکنیک‌های عکاسی، پردازش تصاویر، انتخاب دستگاه‌های عکاسی و استودیو عکاسی می‌شود. با حضور در آموزشگاه عکاسی دانش هنر و گذراندن این دوره، شما به راحتی می‌توانید وارد بازار حرفه ای عکاسی شده و از این رشته فعالیت درآمد زایی داشته باشید.

عکاسی

آموزشگاه عکاسی دانش هنر در شهر های زیر هم اقدام به برگزاری کلاس عکاسی کرده است :

مزیتی که دوره عکاسی دانش هنر نسبت به آموزشگاه‌های دیگر دارد این است که آموزشگاه استاد محور نیست و تمامی اصول از یک سرفصل واحد تبعیت می‌کنند.
ویدئو را تماشا کنید تا با فضای آموزشگاه صنعت و معدن بیشتر آشنا شوید

سؤالات متقاضیان درباره کلاس عکاسی

برای شروع عکاسی باید از دوربین های سری (D) استفاده کنید که قابلیت تعویض لنز را دارند. دوربین های کانن، نیکون و سونی برندهایی هستند که شما می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.

برای شروع آموزش عکاسی می‌توان از سن 14 سال به بالا در کلاس ها شرکت کرد.

دوره عکاسی حضوری و آنلاین هر دو با یک سرفصل واحد و از 5 ماه الی 6 ماه است.

شما با گذراندن دوره عکاسی از مبتدی تا پیشرفته، تمامی اصول بین‌ المللی عکاسی را خواهید آموخت. با گذراندن تمامی سرفصل‌های بین‌ المللی عکاسی می‌توانید درآمد بالایی از این رشته داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید