آموزش عکاسی

دوره عکاسی به صورت جامع از مبتدی تا پیشرفته ویژه افرادی ست که می‌خواهند وارد بازار کار تخصصی عکاسی شوند و یا برای استفاده شخصی خود به این رشته علاقه‌مند هستند. آموزشگاه عکاسی دانش هنر بهترین برگزار کننده کلاس عکاسی می باشد.

دوره عکاسی

کلاس عکاسی دانش هنر یک دوره جامع از مبتدی تا پیشرفته است  به همراه  ارائه مدرک بین‌المللی است.در این دوره کلیه شاخه‌های عکاسی از جمله عکاسی تبلیغاتی، ودینگ، صنعتی، مدلینگ، ورزشی، خبری، هنری، معماری، طبیعت و …به صورت کاملاً عملی به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

در کلاس آموزش عکاسی حرفه ای، تمام اصول عکاسی مرد نیاز بازار کار حرفه ای عکاسی آموزش داده خواهد شد. .با حضور در  دوره عکاسی آموزشگاه دانش هنر  به صورت حرفه ای میتوانید عکاس های زیبا و خلاقانه رو به ثبت برسانید . عکاسی خلاقانه از سوژه های مختلف و متفاوت قادر استتا سبک زندگی را تغییر می دهد و باعث تغییر دید به دنیای اطرافمان می شود هنر عکاسی به شما کمک میکند فضای اطراف را متفاوت ببینید

در آموزشگاه عکاسی دانش هنر  کلیه مراحل عکاسی به همراه نکات و ترفندهای آن از مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده می شود و در پایان دوره شما هنرجویان عزیز می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید

عکاسی
دوره عکاسی حرفه ای

مشاوره برای دوره عکاسی

همکاران ما در اسرع وقت از پیش شماره 48000928-021 با شما تماس خواهند گرفت.

کلاس عکاسی مقدماتی تا پیشرفته

کلاس عکاسی دانش هنر از صفر تا صد به صورت حضوری و عملی تدریس خواهد شدشما بدون هیچ پیش‌نیازی می‌توانید این حرفه را آغاز کنید. این کلاس  مختص افرادی ست که قصد دارند به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوند. برای شروع به حرفه هنری مورد علاقه خود،آموزش اصولی از الویت مهمی برخوردار است؛ یعنی شرکت در دوره های معتبری که اساتید حرفه ای و با تجربه مدرس آنها باشند

در مرحله‌ی بعد پشتکار و انگیزه بسیار مهم است. اینکه چقدر زمان صرف علاقه‌مندی خود کنید؟ چه توقعی از کار خود داشته باشید؟ در چه زمینه‌ای از عکاسی مشغول به کار شوید؟ در دوره عکاسی از مبتدی تا پیشرفته‌ تمامی شاخه‌های عکاسی از جمله صنعتی، تبلیغاتی، مدلینگ، پرتره، ورزشی، خبری و … به شما آموزش داده می‌شود. با یادگیری تمامی شاخه‌ها می‌توانید علاقه‌مندی خود را در هر زمینه‌ای پیدا کنید.

در عکاسی حرفه‌ای این ترفندها و تکنیک‌های جدید است که عکس را زیبا جلوه می‌دهد. به طور کلی استفاده از ترفند‌ها در عکاسی صنعتی و یا هر نوع عکاسی، باعث زیباتر شدن عکس‌ها می‌شوند.

شاید بپرسید که برای یادگیری عکاسی بهتر است از دانشگاه شروع کنیم یا آموزشگاه عکاسی؟ در پاسخ باید بگوییم که اغلب افرادی که می‌خواهند وارد حرفه ی عکاسی شوند، به دنبال دوره های کوتاه مدت هستند و به جای صرف وقت در 4 سال، قصد دارند در دوره های کوتاه مدت و فشرده شرکت کنند.این گونه با بازار کار حرفه ای نیز آشنا می‌شوند و به صورت عملی دوره عکاسی را می‌گذرانند.

سرفصل‌ های دوره عکاسی

سرفصل‌هایی که در دوره عکاسی مرکز دانش هنر برگزار می‌گردد به شرح زیر است

قدم اول آشنایی با دوربین های عکاسی و تسلط بر منوی آن، سرعت شاتر، کاربرد دیافراگم، عمق میدان، انتخاب کادر مناسب است. در گرفتن عکس های زیبا، داشتن مهارت و خلاقیت حرف اول را می‌زند که شما در این ترم با اصول اولیه آن آشنا خواهید شد.

آنچه در این ترم می‌آموزید بحث های تکنیکال و حرفه ای تر عکاسی است. این سرفصل ها به طور خلاصه به شرح زیر هستند:

 • تکنیک‌های مختلف در عکاسی، آموزش خلاقیت و ایده پردازی در گرفتن عکس های متفاوت؛ همه این‌ها مواردی است که به صورت اصولی آموزش خواهید دید.
 • با شاخه‌های عکاسی از جمله عکاسی ودینگ، تبلیغاتی، صنعتی، آتلیه، پرتره، مدلینگ و … آشنا خواهید شد.
 • مبانی هنرهای تجسمی که به شما توانایی دید خلاقانه و کشف قاب مناسب برای عکاسی را می‌دهد.
 • اینکه سوژه را در چه فاصله‌ای قرار دهید.
 • اینکه برای عکاسی از هر سوژه‌ای مثل پوشاک، اشیا، غذا و… چگونه عکس بگیرید را در این دوره عکاسی خواهید دید.
 • همچنین کسب درآمد از حرفه عکاسی و شاخه‌های پول‌ساز عکاسی را خواهید آموخت که در به‌کارگیری توان و آموخته‌هایتان برای کسب درآمد می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

نور مهم‌ترین اصل در عکاسی است. باید نورهای مختلف را بشناسید تا بتوانید بهتر عکس بگیرید. یک عکاس حرفه ای باید، با شناختی که نسبت به نور دارد بهترین عکس ها را ثبت کند. شما در این ترم با اصول زیر آشنا خواهید شد:

 • انواع فلاش و منابع نور مصنوعی
 • پرتره و انتخاب لنز مناسب
 • نورپردازی تمام رخ، نیم رخ، ۴/۳ رخ
 • نورهای طبیعی
 • انواع نورسنجی و چگونگی اندازه‌گیری نور
 • عکاسی شبانه
 • عکاسی ضد نور

حال تا این ترم در آموزش عکاسی، توانایی بالایی به دست آورده‌اید. علاوه بر عکاسی کردن و ثبت لحظه‌ها باید توانایی ادیت عکس ها را نیز بیاموزید. نرم افزارهای عکاسی شامل فتوشاپ است که موارد زیر را با جزئیات آموزش می‌بینید

نرم افزار و امکانات آن، ابزارهای نرم افزار، تنظیمات عکس و ویدئو و آشنایی با فیلترها… هستند. تمامی سرفصل‌های جامع دوره عکاسی که در بالا توضیح دادیم مخصوص افرادی است که می‌خواهند به زودی وارد بازار کار حرفه ای این رشته شوند. ما نیز با دانش‌ پذیرانمان همراه هستیم و تا قرار گرفتن در موقعیت‌های شغلی مورد نظرشان آن‌ها را حمایت می‌کنیم.

کلاس عکاسی یک دوره جامع از مبتدی تا پیشرفته، همراه با ارائه مدرک بین‌المللی است که تمامی شاخه‌های عکاسی از جمله عکاسی تبلیغاتی، ودینگ، صنعتی، مدلینگ، ورزشی، خبری، هنری، معماری، طبیعت و …به صورت کاملاً عملی به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

در آموزش عکاسی حرفه ای، تمام اصول عکاسی و هرآنچه که در بازار کار حرفه ای عکاسی به آن نیاز دارید را آموزش خواهید دید. در ادامه با دانش هنر همراه باشید تا به جزئیات این رشته بپردازیم.

بهترین دوره عکاسی

شرکت در دوره عکاسی به شما امکان می‌دهد تا مهارت‌های خود در زمینه عکاسی را بهبود بخشید. این کلاس‌ها با استفاده از تجهیزات حرفه ای و ابزارهای عکاسی، به شما کمک می‌کنند تا تصاویر خلاقانه و جذاب برای سوژه های مختلف بسازید. همچنین، با شرکت در این کلاس‌ها می‌توانید با صنعت عکاسی آشنا شوید.

علاوه بر این، شرکت در دوره آموزش عکاسی به شما فرصتی برای شروع یک شغل جدید در زمینه عکاسی را می‌دهد. با ارائه طرح‌های خود به شرکت‌های مد، می‌توانید قراردادهای مختلف عکاسی را به دست آورید و به یک کارآفرین موفق تبدیل شوید. همچنین، شرکت در دوره عکاسی یک فعالیت خلاقانه و هیجان‌انگیز است که می‌تواند به شما انگیزه و انرژی بیشتری برای ادامه کار و بهبود مهارت‌های خود بدهد.

برای ثبت تصویر نیاز به وسایل و تجهیزات سنگین نیازی ندارید ، شما با دانستن علم و حرفه عکاسی به راحتی میتوانید حتی با یک گوشی ساده عکاسی خوبی داشته باشید.در عصر مدرن و با پیشرفت وسایل هوشمند، گزینه های زیادی برای کسانی که راحتی را با استفاده از دستگاه های کوچکتر مانند دوربین های دیجیتال جمع و جور و تلفن های هوشمند انتخاب می کنند، وجود دارد.

هنر عکاسی این دید را در شما ایجاد میکند که بتوانید جهان و مناظر اطراف را از منظری جدید مشاهده کنید.و همچنین توجه شما به اطرافتان چند برابر می شود.با شرکت در دوره عکاسی میتوانید حتی در سوشال مدیا خود را متمایز کنید، اگر به صورت اینفلوئنسر فعالیت دارید و یا به دنبال جذب مخاطب هستید شرکت در کلاس عکاسی برای شما واجب هست! زیرا به راحتی می توانید با عکاسی کردن مخاطبان خود را در رسانه های اجتماعی تحت تاثیر قرار دهید.

البته  حتی یادگیری اصول اولیه عکاسی نیز مستلزم صرف زمان و اراده زیادی می باشد اما آموزشگاه عکاسی دانش هنر این مورد را با آموزش عکاسی توسط اساتید حرفه ای برای شما میسر کرده است.

تسلط بر هنر عکاسی یک راه عالی برای افزایش درآمد شماست ، با آموزش عکاسی شما میتوانید کسب درآمد کنید ، روش اول فروش عکس های حرفه ای خود می باشد و روش دوم هم به ارائه خدمات صورت پروژه ای می باشد. اگر حتی کوچکترین علاقه و استعدادی برای عکاسی دارید ، از شما میخواهیم با ثبت نام در آموزشگاه عکاسی دانش هنر مهارت های فردی خودتان را بهبود دهید و به صورت حرفه ای وارد بازار کار عکاسی شوید.

مباحث کلاس عکاسی

در طی برگزاری کلاس عکاسی با تمامی شاخه‌های عکاسی آشنا خواهید شد. به این ترتیب هرکس نسبت به علاقه‌مندی و استعداد خود گرایش مورد نظرش را انتخاب می‌کند. گرایش‌ها به شرح زیر است:

 • عکاسی تبلیغاتی (پوشاک، غذا، جواهرات، کیف و کفش و…)
 • عکاسی ودینگ، نوزاد، پرتره
 • عکاسی صنعتی (کارخانه، تجهیزات و ماشین‌آلات و …)
 • عکاسی مدلینگ که بسیار پرطرفدار است.
 • عکاسی حیات‌وحش
 • عکاسی طبیعت
 • عکاسی معماری
 • عکاسی هنری
 • عکاسی ورزشی
 • عکاسی خبری

آموزش عکاسی با مدرک بین المللی

اگر برایتان این سوال پیش آمده که آیا در پایان کلاس عکاسی مدرک بین‌المللی به دانش‌پذیران تعلق می‌گیرد؟ باید بگوییم بله بعد از اتمام دوره به دانش‌پذیران، مدرک معتبر و بین‌المللی تعلق خواهد گرفت.

علاوه بر مدرک معتبر که مورد تأیید وزارت صنعت و معدن است و از طرف آموزشگاه ارائه می‌شود، دانش‌پذیرانی که قصد مهاجرت دارند می‌توانند درخواست ارائه مدرک خارجی نیز داشته باشند. به این صورت که پس از اتمام دوره می‌توانند در سایت ثبت نام کرده و مدرک خود را دریافت کنند.

البته گواهی صادر شده از سوی آموزشگاه برای دانش‌پذیران، مورد استفاده در داخل و خارج از کشور را دارد؛ زیرا مدرک دوره عکاسی، بین‌المللی است و قابلیت ترجمه از سوی دارالترجمه را دارد .

به همین دلیل این مدرک برای شروع کار حرفه ای عکاسان کافی ست. دوره عکاسی با مدرک بین‌المللی مختص افرادی است که علاوه بر آموزش اصولی و از صفر تا صد عکاسی، مدرک بین‌المللی نیز برایشان حائز اهمیت است.

دانش‌پذیران بعد از اتمام دوره و دریافت تمامی نمرات خود مدرک بین‌المللی دریافت می‌کنند و با ارائه آن به دارالترجمه می‌توانند مدرک خود را ترجمه کنند و همچنین مدرکی با مهر دادگستری دریافت کنند.

عکاسی جامع

پیش نیاز آموزش عکاسی

همان‌طور که پیش تر توضیح دادیم برای شروع آموزش عکاسی نیاز به هیچ‌گونه پیش‌نیازی ندارید و فقط با داشتن یک دوربین DSLR می‌توانید به هنر مورد علاقه‌ی خود بپردازید.

دوربین DSLR مخفف (Single Lens Reflex Digital) به معنای دوربین دیجیتال تک لنزی بازتابی است. این دوربین ها چون قابلیت تعویض لنز دارند نسبت به دوربین های کامپکت و گوشی‌های موبایل بهتر هستند و برای کسانی که می‌خواهند آتلیه داشته باشند و یا حرفه ای کار کنند مناسب‌تر هستند.

بنابراین اگر به رشته عکاسی و کار در بازار کار حرفه ای آن علاقه‌مند هستید، اگر به کسب درآمد بالا از رشته ی عکاسی فکر کرده‌اید، می‌توانید قبل از شروع و ثبت نام دوره عکاسی از طریق واتس اپ و یا شماره‌های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید

پس از پایان کلاس عکاسی با توجه به نوع بودجه و انتخاب دسته فعالیت میتوانید تجهیزات خود را ارتقا دهید اما فعلا برای شروع دوربین با لنز dslr کفایت میکند.

هزینه آموزش دوره عکاسی

هزینه‌ دوره عکاسی به دو بخش هزینه مدت دوره و هزینه دوربین تقسیم‌ بندی می‌شود؛ شهریه کلاس متغیر است که بستگی به سطح شما و نظر کارشناسان ما را دارد؛ که در ابتدا بعد از پرداخت پیش ثبت نام شهریه اقساط بندی می‌شود و افراد به راحتی می‌توانند شهریه کلاس را طی چند ماه پرداخت کنند.

هزینه دوربین نیز بستگی به بودجه شخصی شما دارد. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوربین عکاسی را تهیه نکردید و می‌خواهید در کلاس ها شرکت کنید بهتر است با اساتید خود مشورت نموده و بهترین خرید خود را با قیمت مناسب داشته باشید.

در ادامه ویدئو رضایت هنرجو عزیز از شرکت در دوره آموزش عکاسی در تهران را تماشا کنید

بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به آموزش عکاسی و کار حرفه ای در دنیای عکاسی علاقه‌مندید قطعاً به دنبال بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران هستید. دانش هنر با برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری توانسته دانش‌پذیران خود را آماده‌ی بازار کار حرفه ای عکاسی کند. کلاس ها به گونه ایست که افراد بدون داشتن هیچ پیش‌نیازی می‌توانند در آن شرکت کنند. فقط با داشتن یک دوربین DSLR و پشتکار و علاقه به این رشته می‌توانید به هدف خود در عکاسی برسید. برای برخی ها بهترین یعنی هزینه پایین اما برای برخی دیگر، آموزش حرفه ای و یادگیری ایده های جدید در عکاسی معنی بهترین می دهد. در این بخش معیارهای مختلف بهترین آموزش عکاسی را به شما معرفی خواهیم کرد.

 1. کیفیت کلاس‌ها و تجهیزاتی که در این کلاس ها استفاده می‌شود.
 2. مهارت اساتید و نحوه تدرس آنها در دوره عکاسی
 3. تناسب قیمت کلاس عکاسی با امکانات و نوع آموزشی که ارائه می‌شود.
 4. اعتبار آموزشگاه و مدرک ارائه شده توسط ان
 5. نظرات دانشجویان قبلی در مورد این کلاس عکاسی

دوره عکاسی ویژه بازار کار

دوره عکاسی جهت ورود به بازارکار شامل آموزش های مقدماتی تا پیشرفته می باشد و به شما مهارت‌های لازم برای ورود به صنعت عکاسی حرفه‌ای را آموزش می‌دهد. این دوره به شما امکان می‌دهد تا به عنوان عکاس حرفه‌ای در بازار کار عمل کنید و تجربه کسب و کار عکاسی را بدست آورید.

دوره عکاسی ویژه بازار کار معمولاً شامل مباحث متنوعی می‌شود که در زمینه‌های مختلف عکاسی کاربرد دارند. برخی از موضوعاتی که ممکن است در این دوره آموزشی مورد بررسی قرار گیرند، عبارتند از: تکنیک‌های عکاسی ،پردازش تصاویر ، انتخاب دستگاه‌های عکاسی ، استودیو عکاسی

شما با گذراندن دوره عکاسی در آموزشگاه عکاسی دانش هنر به راحتی با تجربه و مهارت کافی به آسانی میتوانید وارد بازار حرفه ای عکاسی شوید و از این رشته فعالیت درآمد زایی داشته باشید.

عکاسی

آموزشگاه عکاسی دانش هنر در شهر های زیر هم اقدام به برگزاری کلاس عکاسی کرده است :

مزیتی که دوره عکاسی دانش هنر نسبت به آموزشگاه‌های دیگر دارد این است که آموزشگاه استاد محور نیست و تمامی اصول از یک سرفصل واحد تبعیت می‌کنند.
ویدئو را تماشا کنید تا با فضای آموزشگاه صنعت و معدن بیشتر آشنا شوید

سؤالات متقاضیان درباره کلاس عکاسی

برای شروع عکاسی باید از دوربین های سری (D) استفاده کنید که قابلیت تعویض لنز را دارند. دوربین های کانن، نیکون و سونی برندهایی هستند که شما می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.

برای شروع آموزش عکاسی می‌توان از سن 14 سال به بالا در کلاس ها شرکت کرد.

دوره عکاسی حضوری و آنلاین هر دو با یک سرفصل واحد و از 5 ماه الی 6 ماه است.

شما با گذراندن دوره عکاسی از مبتدی تا پیشرفته، تمامی اصول بین‌ المللی عکاسی را خواهید آموخت. با گذراندن تمامی سرفصل‌های بین‌ المللی عکاسی می‌توانید درآمد بالایی از این رشته داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید