آموزش عکاسی در مشهد

آموزش عکاسی در مشهد توسط موسسه با تجربه و مطرح دانش هنر براساس استانداردهای بین المللی برگزار می‌شود. این دوره آموزشی کاملاً جامع و کامل بوده و پس از گذراندن آن میتوانید به عنوان یک عکاس حرفه‌ای وارد بازار کار جهانی شوند.

آموزش عکاسی در مشهد امروزه به یکی از پر متقاضی‌ترین خدمات آموزشی در این شهر تبدیل شده است. حرفه عکسبرداری از جمله محبوب‌ترین و پر درآمدترین حرفه ها در دنیا به شمار می‌رود که توانسته مخاطبان و علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب کند.

آموزش عکاسی در مشهد

دوره آموزش عکاسی در مشهد

حرفه عکاسی از جمله مطرح‌ترین حرفه های هنری-مهارتی دنیا می‌باشد که طرفداران بسیاری را در سراسر جهان از آن خود کرده است. تاریخچه عکاسی در ایران به دوره قاجار باز می‌گردد؛ زمانی که نخستین دوربین در اواخر حکومت محمد شاه قاجار وارد ایران شد.

از گذشته تا به امروز، عکاسی و دوربین های عکسبرداری بسیار دگرگون شده‌اند. با اینکه ظهور و پیشرفت تکنولوژی باعث کمرنگ‌تر و یا حذف شدن بسیاری از فعالیت ها گشته است، اما در مورد حرفه عکاسی اصلاً این چنین نیست.

درواقع پیشرفت هایی که در زمینه فناوری صورت گرفته، بیشتر باعث گسترش، پیشرفت و شکوفایی حرفه عکاسی در کل دنیا شده است.

با اینکه عکاسی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین حرفه های دنیا محسوب می‌شود اما سختی های خود را داشته و بسیار چالش برانگیز است.

برای آنکه بتوانید وارد این حرفه شوید و به سرعت در آن به موفقیت لازم برسید، ابتدا باید از پیش خود را آماده کنید. آموزش اصولی و صحیح عکاسی، تنها و بهترین راه آماده شدن برای ورود به این حرفه هنری است.

دوره عکاسی آنلاین در مشهد که توسط موسسه دانش هنر برگزار می‌شود کاملا به صورت تعاملی بوده و به صورت جامع از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود. دانش هنر از جمله موسسات برتر و حرفه‌ای در کل کشور محسوب می‌شود.

بر همین اساس هنرجویانی که تمایل به شرکت در دوره های تخصصی مجموعه‌ی ما را دارند اما به دلایل مختلفی قادر به شرکت در کلاس های حضوری نیستند، می‌توانند با شرکت در کلاس های آنلاین، این دوره ها را به طور کامل بگذرانند.

بهترین کلاس عکاسی در مشهد

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید.

عکاسی در مشهد با دانش هنر

امروزه پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات به حدی رسیده که می‌توان بدون شرکت در کلاس حضوری، دوره های آنرا به طور کامل و جامع گذراند. اما به شرطی که این دوره ها توسط مجموعه معتبر و کاربلدی برگزار شود؛ در غیر این صورت تنها هزینه و وقت خود را هدر داده‌اید.

عکاسی از جمله حرفه هایی است که میتوان آنرا به طور خودآموز فرا گرفت. اما اینکار نیاز به صرف زمان بسیاری دارد. به طوری که شاید بعد از گذشت چندسال متوجه چگونگی استفاده از یک تکنیک خاص شوید. اما اگر وقتتان برایتان ارزشمند است و می‌خواهید واقعاً به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل شوید که در حال گذراندن پله های موفقیت است، لازم است به شکل کامل و جامع توسط آموزشگاه های عکاسی آموزش ببینید.

آموزشگاهی که از تبحر، تخصص، اعتبار و تجربه بالایی برخودار باشد تا بتواند شما را در این مسیر سخت و چالش برانگیز موفقیت یاری کند و همچنین در پایان دوره های خود، مدرک معتبری به دانشپذیر اعطا نماید. بخاطر داشته باشید که آموزش جامع و عالی همچون پِی های یک ساختمان هستند؛ هرچقدر این پِی ها اصولی‌تر، محکم‌تر و عمیق‌تر در زمین فرو رفته باشند، بنایی که می‌توان بر روی آن ساخت عظیم‌تر و باشکوه‌تر خواهد بود.

مجموعه دانش هنر از مجموعه های بسیار حرفه‌ای و با سابقه درخشان در زمینه آموزش عکاسی در ایران محسوب می‌شود. این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزش عکاسی در مشهد و سایر استان ها همواره در تلاش است تا آموزش ارزشمند و مفیدی را برای تمام علاقه‌مندان چه در داخل کشور و چه در خارج، مهیا سازد.

تمامی اساتید موسسه دانش هنر از اساتید مطرح و با نام کشور در زمینه عکسبرداری هستند. بهره‌مندی از تجربه و آموزش جامع و عالی اساتید متخصص دانش هنر، این مسیر پر پیچ و خم و دشوار آموزش عکاسی در مشهد را برای شما بسیار روانتر و راحتتر خواهد نمود.

نحوه برگزاری دوره عکاسی در مشهد

دوره آموزش عکاسی مشهد و سایر استان ها که توسط موسسه دانش هنر برگزار می‌شود، بصورت غیر حضوری و آنلاین می‌باشد. از این طریق متقاضیان می‌توانند در صورت دور بودن مسیر و یا عدم توانایی در شرکت در کلاس های حضوری عکاسی، به صورت آنلاین و با استفاده از اینترنت در دوره ها شرکت کنند.

این دوره توسط اساتید مجرب و مطرح مجموعه دانش هنر بر اساس سطوح بین المللی از سطح مقدماتی تا پیشرفته برگزار می‌شود. در نتیجه افراد بدون نیاز به گذراندن پیش‌نیاز می‌توانند وارد دوره‌های جامع عکاسی شوند و از یادگیری مهارت مورد علاقه خود یعنی عکاسی لذت ببرند و با خیال راحت و اعتمادبه‌نفس کامل وارد بازار کار حرفه‌ای عکاسی شوند.

تمامی اساتید دوره عکاسی دانش هنر دارای تحصیلات دانشگاهی در زمینه فیلمبرداری و عکسبرداری بوده و اطلاعات، تجربه و دانش کاملی در این زمینه در اختیار دارند. هم سرفصل ها و هم اساتید هردو کلاس حضوری و آنلاین مثل هم هستند و هیچ تفاوتی از نظر کیفیت در میان این دو کلاس وجود ندارد.

اساتید در حضور در آموزشگاه دانش هنر، کلاس را برگزار می‌کنند تا از این طریق بازده و عملکرد کلاس افزایش یابد. در زمان برگزاری کلاس، علاوه بر آنکه استاد آنلاین است؛ فیلم از قبل ضبط شده نیز برای دانشپذیران پخش می‌شود. همچنین در تمام دوره ها، یک پشتیبان در کنار استاد قرار می گیرد تا از کلاس پشتیبانی 24 ساعته انجام دهد.

بعد از پایان هر جلسه، استادیار به تمرین ها و رفع اشکالات دانشپذیران میپردازد و فیلم ضبط شده کلاس برای هنرجو ارسال می‌گردد. از این طریق دانشپذیران میتوانند از فیلم ها جهت رفع ابهام و تکرار و تمرین بیشتر استفاده کنند.

همچنین درپایان دوره، مدرک معتبر بین المللی اعطا می‌شود. از این طریق شرکت کنندگان در دوره عکاسی می‌توانند سریعا وارد بازار کار شوند.

قابل توجه می‌باشد که تمام دوره های عکاسی دانش هنر، چه آنلاین و چه حضوری، کلاس از یک شیوه استاندارد و اصولی پیروی می‌کند. جهت ثبت نام در کلاس ها توصیه میکنیم ابتدا شرایط خود را برای حضور در کلاس بسنجید و بعد با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمایید.

سرفصل های دوره عکاسی دانش هنر

آموزش عکاسی در مشهد توسط مجموعه دانش هنر در 4 ترم برگزار می‌شود. ترتیب قرار گیری این ترم ها از مبتدی تا پیشرفته است و شما با گذراندن هر کدام از آنها وارد مرحله تخصصی‌تر در بحث عکسبرداری خواهید شد. در هر ترم، سرفصل های مرتبط با صنعت فیلم و عکس آموزش داده می‌شود.

این سرفصل ها براساس استانداردهای بین المللی این رشته طراحی و تدوین شده تا بتواند پاسخگوی نیاز شما برای ورود به بازار کار عکاسی باشد. به طور کلی سرفصل های موجود در هر ترم به شرح زیر است:

در این ترم با اصول اولیه و مبانی عکاسی و مفاهیم آن آشنا خواهید شد . آشنایی با دوربین و تسلط بر منوی آن ، سرعت شاتر و کاربرد دیافراگم درعکاسی ، عمق میدان ، کادربندی و ترکیب بندی و… از جمله مواردی است که دراین ترم آموزش داده خواهد شد.

در ترم دوم آموزش عکاسی در مشهد تکنیک های مختلف در همه ژانرهای عکاسی ، پرورش خلاقیت در عکاسی و ایده پردازی و استفاده از ابزار و وسایل متفاوت در عکاسی؛ آشنایی با سبک های مختلف عکاسی مثل عکاسی تبلیغاتی، عکاسی معماری، عکاسی مدلینگ و عکاسی طبیعت … همه این ها مواردی است که به صورت اصولی در این ترم آموزش خواهید دید.

نور مهمترین عنصر در عکاسی است بهتر است بگوییم عکاسی ثبت نور در عکاسی است . شناخت نور و تاثیر آن در عکس از نکاتی است که به عنوان یک عکاس حرفه ای باید توانایی شناخت و به کارگیری اصولی تجهیزات نورپردازی و حتی خلاقیت در استفاده از ابزار و نور را داشته باشید.

بعد از آشنایی با تاثیرات نور و شناخت تجهیزات نورپردازی در آتلیه، با استفاده از خلاقیت می توانید عکس های خارق العاده‌ای را ثبت کنید و از عکاسی در آتلیه و جذابیت های آن لذت ببرید. در این ترم انواع نورپردازی و تکنیک های مختلف به شما آموزش داده می‌شود و شما تکنیک های نورپردازی درعکاسی پرتره، مدلینگ، صنعتی، تبلیغاتی و … را به صورت حرفه‌ای آموزش می‌بینید.

در ترم آخر با آموزش نرم افزارهای تخصصی می توانید عکس هایی که می‌گیرید را با تغییر کنتراست، رتوش چهره، بکگراند سازی، ساخت آلبوم ژورنالی … و یا ادیت های ظریف و جذاب به یک عکس زیباتر تبدیل کنید . همچنین آماده سازی عکس ها جهت چاپ به شما آموزش داده می‌شود.

دریافت مدرک معتبر و بین المللی پس از پایان دوره آموزش عکاسی در مشهد

عکاسی از رشته های بسیار محبوب و جذاب در دنیا محسوب می‌شود که مورد احترام و ارزش همگان است. با این حال این رشته سختی ها و چالش های بسیاری دارد که بدون پشتوانه و دانش کافی نمی‌توان به راحتی در آن به موفقیت رسید. عکاسی به خاطر بازار کار مناسبی که در ایران و سراسر دنیا دارد، متقاضیان زیادی را نیز جهت فعالیت در حرفه کاری خود موجود دارد.

اگر تصمیم دارید به عنوان یک عکاس حرفه‌ای بتوانید در سراسر جهان و در سطح بین المللی فعالیت کنید، باید به فکر دریافت مدرک معتبری در این سطح باشید. چنین مدرک معتبری تنها توسط برخی از آموزشگاه های معتبر و با نام در ایران برای هنرجویان ارائه می‌دهد.

مجموعه دانش هنر از جمله آموزشگاه هایی است که در پایان دوره آموزش عکاسی در مشهد ، به هنرجویان، مدرک معتبر بین المللی و مورد تایید قوۀ قضاییه اعطا می‌کند. هنرجویانی که در این آموزشگاه، دوره های عکاسی در مشهد و یا سایر شهرها را به پایان می‌رسانند، میتوانند به واسطه مدرک معتبر خود نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا به فعالیت بپردازید.

داشتن چنین مدرکی یک امتیاز جهت مهاجرت به کشور دیگر محسوب می‌شود تا از این هنر و مهارت بتوانید در خارج از ایران استفاده کنید. برای این منظور تنها باید مدارک مجموعۀ دانش هنر را به مراکز دارالترجمه رسمی در سطح کشور ارائه دهند تا آن را برای کشور مقصد خود ترجمه کنند.

آموزشگاه دانش هنر ، علاوه بر آموزش عکاسی در مشهد ، اقدام به برگزاری کلاس طراحی لباس در مشهد کرده است ، جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.