آموزش طراحی لباس در مشهد

آموزش طراح لباس در مشهد توسط مجموعه متخصص و معتبر دانش هنر به طور کامل و جامع از مبتدی تا مقدماتی برگزار می‌شود. هنرجویان با گذراندن این دوره می‌توانند به عنوان یک طراح حرفه‌ای وارد بازار کار جهانی شوند.

آموزش طراحی لباس در مشهد امروزه به یکی از پردرخواست ترین خدمات آموزشی در این شهر تبدیل شده است. حرفه طراحی لباس از جمله محبوبترین و پر درآمدترین حرفه ها در دنیا محسوب می‌شود که توانسته مخاطبان و علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب کند.

دوره آموزش طراحی لباس در مشهد

دوره آموزش طراحی لباس آنلاین در مشهد که توسط مجموعه دانش هنر برگزار می‌شود کاملاً به صورت تعاملی و زیر نظر اساتید مطرح در زمینه طراحی لباس می‌باشد.

این دوره از سطوح مبتدی تا پیشرفته برگزار شده و مناسب افرادی است که در خارج از تهران سکونت دارند و یا علاقه مندانی که در تهران حضور دارند اما امکان آمدن به کلاس حضوری را ندارند.

از این طریق هنرجویان به راحتی خواهند توانست در هر مکان جغرافیایی که حضور دارند، تنها با اتصال به اینترنت در کلاس شرکت نمایند.

طراحی لباس یکی از ارکان اصلی مد و پوشاک محسوب می‌شود و بخاطر جذابیت ها و زرق و برق هایی که در این صنعت وجود دارد.

همچنین بخاطر پیشرفت هایی که این حوزه در بحث تکنولوژی و بازاریابی داشته، باعث شده توجه افراد زیادی را به سمت خود سوق دهد.

آموزش طراحی لباس در مشهد

با اینحال حرفه طراحی لباس و یا به طور کلی هر نوع حرفه‌ای که به مد و فشن مرتبط است، جدا از زیبایی و جذابیتی که دارد، بسیار چالش برانگیز و سخت است. برای آنکه بتوانید در این مسیر به موفقیت لازم دست یابید، فقط داشتن علاقه و شاید استعداد کافی نیست.

شما ابتدا باید به خوبی آموزش ببینید تا با تمام نکات و ترفندهای لازم برای کشیدن و پیاده سازی یک طرح مناسب و جذاب، آشنا شوید. همچنین در طول فعالیت خود همواره باید اطلاعات و دانش خود را به روز و آپدیت نگه دارید و از نیازها و ویژگی های مشتریانتان آگاه باشید.

بهترین کلاس طراحی لباس در مشهد

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید.

طراحی لباس در مشهد با دانش هنر

مشهد یکی از محبوبترین شهرهای کشورمان است که همواره پذیرای مسافران داخلی و خارجی بسیاری می‌باشد. خدمات آموزشی مختلفی در این شهر برگزار می‌شود که از جمله آنها آموزش طراحی لباس در مشهد است. همانطور که گفته شد برای آنکه بتوانید در طراحی لباس به موفقیت لازم برسید، در نخستین گام، باید به طور جامع و عالی آموزش ببینید.

درواقع میتوان اینگونه تشبیه کرد که آموزش طراحی لباس همانند زیر بنای یک عمارت بزرگ است. هرچه قدر این زیر بنا سست و غیر اصولی باشد، فرقی نمی‌کند که ستون های عمارت چقدر محکم و پهن هستند، در آخر ساختمان ریزش پیدا می‌کند. اما بلعکس هرچه پی و زیر بنای ساختمان محکم تر و به صورت اصولی مهندسی شده باشد، به جای یک عمارت میتوانید یک برج بر روی آن بسازید؛ این است اهمیت داشتن آموزش عالی و کامل.

در سرتاسر کشور، آموزشگاه ها و موسسات مختلفی به آموزش طراحی لباس می‌پردازند. تمامی آنها در تلاش هستند که خدمات آموزشی خود را تا آنجا که در توان دارند به عالی و بهترین صورت ممکن برگزار کنند. اما سوالی که در اینجا مطرح میشود این است که آیا توان عملکردی تمامی این آموزشگاه ها یکسان است؟ مسلماً که خیر.

شما برای اینکه بتوانید به طور کامل و جامع آموزش ببینید و با تمام نکات و تکنیک های موجود در طراحی لباس آشنا شوید، باید در دوره های یک آموزشگاه متخصص و معتبر شرکت نمایید. حضور در کلاس های مناسب و بهره بردن از اساتید مجرب طراحی لباس، می‌تواند این مسیر طولانی و پر پیچ و خم را برایتان هموار و دلچسب سازد.

آموزشگاه دانش هنر با داشتن چندین سال سابقه تخصصی و درخشان در حوزه تدریس طراحی لباس توانسته به یکی از مجموعه های معتبر در کل کشور تبدیل شود. این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزش طراحی لباس در مشهد و سایر شهرستان ها همواره در تلاش است تا آموزش ارزشمند و مفیدی را برای تمام علاقه‌مندان به این حرفه، چه در داخل کشور و چه در خارج، مهیا سازد.

نحوه برگزاری دوره های طراحی لباس در مشهد

آموزشکاه هنر آموزی، دوره های طراحی لباس خود را به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌کند. مکان برگزاری کلاس های حضوری در تهران و در ساختمان همین آموزشگاه می‌باشد. اما برای متقاضیانی که شرایط و امکان حضور در کلاس های حضوری را به هر دلیلی ندارند، دانش هنر، دوره های آموزش طراحی لباس آنلاین را در نظر گرفته است. از این طریق علاقه مندان میتوانند در هر جای دنیا که قرار دارند، چه در خارج کشور و چه در داخل، در کلاس ها شرکت کنند.

همچنین دیگر لازم نیست وقت و هزینه‌ی خود را صرف رفت و آمد به آموزشگاه صرف نمود. این نوع خدمات برای افرادی که شاغل هستند اما می‌خواهند طراحی لباس را به طور عالی و جامع آموزش ببینند، می‌تواند گزینۀ عالی باشد. دوره طراحی لباس دانش هنر براساس استانداردهای بین المللی، از سطح مبتدی تا پیشرفته به شیوه کاملاً تعاملی و عملی اجرا می‌شوند.

اساتید و سایر اعضای متخصص تیم دانش هنر اساتید با حضور در آموزشگاه، کلاس ها را برگزار و اداره می‌کنند تا از این طریق بازدهی کلاس بیشتر شده و در صورت بروز کوچکترین مشکلی سریعاً توسط تیم پشتیبانی رفع شود. در زمان برگزاری کلاس، علاوه بر آنکه استاد، آنلاین است و کلاس را برگزار می‌کند، یک فیلم با کیفیت که از پیش ضبط شده، برای هنرجویان پخش می‌شود.

بعد از پایان فیلم نیز استاد به رفع اشکال هنرجویان می‌پردازند. همچنین در کنار استاد یک استادیار نیز قرار دارد که کلاس را بصورت 24 ساعت پشتیبانی می‌کند. بعد از پایان هر جلسه نیز استادیار به تمرین ها و رفع اشکالات دانشپذیران می‌پردازد. در پایان تمامی دوره های طراحی لباس چه در مشهد و چه در سایر شهرها، مدرک معتبر بین المللی به دانشپذیر اعطاء خواهد شد که بواسطه آن میتواند به راحتی وارد بازار کار این حرفه شود.

قابل توجه می‌باشد که تمام دوره های طراحی دانش هنر، چه آنلاین و چه حضوری، کلاس از یک شیوه استاندارد و اصولی پیروی می‌کند. جهت ثبت نام در کلاس ها توصیه میکنیم ابتدا شرایط خود را برای حضور در کلاس بسنجید و بعد با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمایید.

سرفصل های دوره طراحی لباس دانش هنر

آموزش طراحی لباس در مشهد توسط مجموعه دانش هنر در 6 ترم برگزار می‌شود. ترتیب قرار گیری این ترم ها از مبتدی تا پیشرفته است و شما با گذراندن هر کدام از آنها وارد مرحله تخصصی‌تر در بحث طراحی لباس می‌شوید. در هر ترم، سرفصل های مرتبط با صنعت پوشاک آموزش داده می‌شود.

این سرفصل ها براساس استانداردهای بین المللی این رشته طراحی و تدوین شده تا بتواند پاسخگوی نیاز شما برای ورود به بازار کار طراحی لباس باشد. به طور کلی سرفصل های موجود در هر ترم به شرح زیر است:

شما با کشیدن انواع فیگور مانکن در حالت های مختلف و نحوه کشیدن چهره آشنا می‌شوید. همچنین چگونگی رسم هر نوع یقه، دامن، آستین، پیراهن، چین و چروک و … روی لباس را یاد خواهید گرفت تا بتوانید براحتی لباسی که در ذهنتان مد نظر دارید را روی کاغذ پیاده کنید.

با چرخۀ کامل رنگ، هارمونی رنگ ها، نحوۀ ست کردن آنها و پالت رنگی آشنا خواهید شد. علاوه بر آن با نحوه چگونگی ترسیم انواع پارچه برای نشان دادن جنس آنها بر روی کاغذ، که اصطلاحاً به آن جنسیت سازی گفته می‌شود، آشنا می‌شوید.

در این ترم آموزش خواهید دید که چگونه از اجسام و اطرافتان برای ایجاد لباس های جدید و خلاقانه، الهام بگیرید.

استفاده از اکسسوری بر روی لباس، باعث افزایش ارزش ظاهری و قیمتی لباس می‌شود. در ترم چهارم طراحی لباس در اصفهان با نحوه دوخت و بکارگیری تزئینات بر روی لباس آشنا خواهید شد.

مولاژ به معنای الگوی حجمی گفته میشود که در ترم پنجم شما کار روی مانکن را آموزش خواهید دید.

از جمله نرم افزارهای بسیار مطرح و مهم در طراحی لباس، مارولوس می‌باشد که در این ترم با آن آشنا می‌شوید.

ارائه مدرک معتبر و بین المللی

طراحی لباس از جمله رشته های بسیار جذاب، هیجان انگیز و در عین حال پر چالش است. این رشتۀ هنری، به دلیل بازار کار مناسب و جذابی که دارد، متقاضیان زیادی را در تمام دنیا  به سمت خود جذب کرد است. اگر میخواهید به عنوان یک طراح لباس در سراسر جهان فعالیت داشته باشید و در عرصۀ بین المللی فعالیت کنید، باید به فکر دریافت مدرک بین المللی طراحی لباس باشید.

چنین مدرک معتبری تنها توسط برخی از آموزشگاه های معتبر و با نام در ایران ارائه می‌شود. مجموعه دانش هنر از جمله این آموزشگاه ها محسوب می‌شود. هنرجویانی که در این آموزشگاه، دوره های طراحی لباس در مشهد و یا سایر شهرها را به پایان می‌رسانند، به آنها مدرک معتبر بین المللی و مورد تایید قوۀ قضاییه تعلق گرفته می‌شود.

شما بواسطه این مدرک می‌توانید به راحتی نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا به فعالیت بپردازید و به یکی از امتیازات شما در بحث مهاجرت به کشور دیگر محسوب شود. برای این منظور تنها باید مدارک مجموعۀ هنرآموزی را به مراکز دارالترجمه رسمی در سطح کشور ارائه دهند تا آن را برای کشور مقصد خود ترجمه کنند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید